Kyslíková terapie

Čistí hlavu i tělo

Máte-li kyslíku nedostatek, váš organismus na to reaguje malátností, únavou a ztrátou energie. Kyslík umí dokonale vyčistit hlavu, je-li ho málo, poznáte to velice jednoduše na zhoršení krátkodobé paměti a špatné koncentraci, neboť kyslík účinně pomáhá přenášet informace v mozkových buňkách. A aby těch pozitiv nebylo málo, vydatné porce kyslíku zlepšují obranyschopnost organismu!

Na hory nejedu, kyslík mám v šuplíku

Pro vydatné kyslíkové osvěžení nemusíte jet hned na hory, do lesa či na zelený venkov. V současnosti lze zakoupit i kyslíkové inhalátory – povolený doping, který bez problémů vtěsnáte do zaplněného šuplíku stolu ve své kanceláři.

Dávka tzv. „lékařského kyslíku“ zlepší vaši soustředěnost, poradí si s bolestmi hlavy a únavou, dokonce má prý schopnost zahánět deprese a povzbudit imunitu.

Kyslíková terapie v rukách odborníků – krok za krokem

  • První krok je podávání antioxidantů (vybraných vitamínů, minerálů i dalších biologicky cenných látek s antioxidačními účinky na organismus)
  • Další fáze kůry zahrnuje inhalaci kyslíkové směsi ze speciálního regenerátoru.
  • Posledním krokem je (jak jinak) pohyb. Kyslíkovou terapii ocení zejména osoby trpící přepracovaností, stresem nebo astmatem. Dále je velmi vhodná pro jedince, kteří si z nejrůznějších důvodů chtějí zvýšit kondici a posílit imunitu.